Illia Filipov: "Полное погружение в программу обучения для учителей..."

Illia Filipov в facebook:

Полное погружение в программу обучения для учителей done. Садимся за 100 часов видео, документы, которые писались командой в риал-тайм режиме по предварительным предложениям форматов подачи материала, и готовим концепт будущего онлайн-курса. Об этом сообщает 0532ua.com со ссылкой на СМИ.

10 днів, 25 учасників, близько 100 годин навчання, численні кейси і майстер-класи та море вражень, емоцій, досвіду. Так пройшов тренінг START UP # ВЧИТЕЛІВАЖЛИВ ... І організований Освіторія на базі Новопечерська школа . Спільно з ними EdEra розробить перший в Україні онлайн-курс для вчителів-новаторів. Найцікавіша і найвідповідальніша робота ще попереду

Емоції та враження. Вони переповнюють. Це були найзахоплюючі 10 днів у цьому році Будучи одним із кураторів проекту від EdEra я завдяки Maryna Prystinska та Инна Большакова спасибі поринув із головою у навчальний процес і відчув на собі у non-stop режимі всі тонкощі справжньої педагогіки D Брав участь у більшості практичних завданнях, груповій і парній роботі. Намагався розібратися, що ж це таке компетенція і компетентність, яка між ними різниця, до чого тут наскрізні лінії і вміння.. Можу продовжувати до безкінечності й до безтями Було неймовірно круто працювати з усіма учасниками, від яких я в щирому захопленні і яким так щиро вдячний! Ініціативність, креативність, відчуття прекрасного, винахідливість, педагогічна вправність, бажання змінюватися й навчитися нового, запал в очах, цілеспрямованість. Вони агенти змін. Змін, які разом нам усім необхідно продовжувати втілювати в життя, аби в кінцевому результаті отримати випускника ХХІ ст. й нарешті оздоровити освітнє поле в Україні.

Коротко про ініціативу. У реалізації Нової української школи НУШ одним із найголовніших є фаховість наших вчителів та їхня спроможність вийти із зони комфорту щоб надати школярам відповідних знань та умінь, які вони зможуть втілити у реальному житті. Зрозуміло, що для цього необхідно мати уявлення та розуміння про такі речі як Держстандарт, навчальна програма, компетенції, компетентнісний підхід, Але! Однією програмою і методичкою обійтися не вдасться. Першочерговими стають сучасні вміння й навички вчителя у роботі з дітками, яких бракує значній кількості педагогів. Тренінг став першим кроком до вирішення всіх цих проблем і в підсумку засвідчив, що потребує масштабування. Онлайн-курс стане одним із інструментів для вирішення цього завдання. Далі більше.

І як завжди, не чекайте на реформи змінюйте освіту з нами вже зараз!Illia Filipov
Illia Filipov
Illia Filipov
Illia Filipov
Illia Filipov


ТОП новости

Вход

Меню пользователя