Хто з луцьких школярів харчуватиметься безкоштовно у новому навчальному році


Члени виконавчого комітету встановили категорії учнів луцьких шкіл, які мають право на безкоштовне харчування у школах у першому семестрі 2019-2020 навчального року, та затвердили грошові норми видатків на його організацію для певних категорій дітей.

Про організацію та норми видатків на харчування учнів закладів загальної середньої освіти міста на І семестр 2019-2020 навчального року стало відомо під час засідання виконкому сьогодні, 22 серпня.

Як повідомила начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко, у порівнянні з другим семестром попереднього року у видатках, передбачених на харчування школярів пільгових категорій населення, не змінилося нічого.

Зокрема, 25 гривень в день із бюджету міста виділятимуть для наступних категорій дітей:

— сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;

— дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків;

— дітей із малозабезпечених сімей;

— дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;

— дітей військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань, створених у відповідності до чинного законодавства України, співробітників правоохоронних органів, – на період їх відрядження для участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (на підставі довідок, наказів тощо, виданих відповідними уповноваженими органами). Дозволити переносити термін безкоштовного харчування дітей з моменту надання відповідних документів на визначену кількість днів, що відповідає періоду перебування батьків в районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (у навчальний період);

— дітей загиблих (померлих) військовослужбовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС або учасників здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації;

— дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС або учасників здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (на підставі копії відповідного посвідчення).

Натомість, вихованців комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» годуватимуть за тарифом 35,00 гривень в день на одну дитину.

«Це пов’язано з тим, що у навчально-реабілітаційному центрі діти здебільшого перебувають повний день», — пояснила головна освітянка Луцька.

Так, члени виконкому проголосували «за» такий проект рішення.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/khto-z-lutskykh-shkoliariv-kharchuvatymetsia-bezkoshtovno-u-novomu-navchalno/” Об этом сообщает svidomit.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя